Wybierz kategorię informacji

16.01.2016 | TBL: Bilety na mecz Polfarmex KutnoRozgrywki
Sredecznie zapraszamy na sobotni mecz!

11.01.2016 | 1LK: AZS UŁ nie dał rady MUKS-owiRozgrywki
Akademiczki przegrały kolejne spotkanie i zajmują 9 miejsce w tabeli 1 ligi kobiet .

11.01.2016 | U14K: I etap rozgrywek zakończonyRozgrywki
Cztery drużyny w walce o awans do turnieju strefowego

11.01.2016 | TBL: Stal pękła po dogrywceRozgrywki
Josh Parker z 27 punktami był najskuteczniejszym zawodnikiem Polfarmexu. Kutno wygrało również walkę na tablicach, gdzie tradycyjnie "rządzili" Michael Fraser z 12 i Kevin Johnson z 10 zbiórkami.

11.01.2016 | 3 LM: A imię jego czterdzieści i czteryRozgrywki
Strzelecki rekord rozgrywek 3 LM

10.01.2016 | PZKosz: Występy naszych zespołów (09-10.01)Rozgrywki
Podsumowanie kolejnych spotkań łódzkich drużyn na szczeblu centralnym PZKosz.

08.01.2016 | Wyniki losowania grup U22KRozgrywki
Turniej rozegrany zostanie w Aleksandrowie Łódzkim i w Łodzi w dn. 14 - 17 stycznia br.

07.01.2016 | Losowanie grup U22K na żywoRozgrywki
Losowanie grup turnieju barażowego U22K odbędzie się w piątek 8 stycznia br. i będzie można je oglądać na żywo....

06.01.2016 | U22K: UKS Basket Aleksandrów Łódzki mistrzem strefyRozgrywki
Aleksandrowianki tylko z jedną porażką rozpoczną walkę w turnieju barażowym o awans do Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się 14-17 stycznia br. w Aleksandrowie i w Łodzi.

05.01.2016 | TBL: Bilety na mecz Polfarmex KutnoRozgrywki
Zapraszamy na kolejny mecz jedynego zespołu ekstraklasy województwa łódzkiego.

04.01.2016 | TBL: Do zwycięstwa zabrakło niewieleRozgrywki
Kutnowscy Farmaceuci w wyjazdowym pojedynku, z ambicją walczyli z Rosą Radom. Jeszcze w połowie czwartej kwarty Polfarmex prowadził, jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy.

03.01.2016 | PZKosz: Występy naszych zespołów (02-03.01)Rozgrywki
Pierwsze mecze w nowym roku za nami.

02.01.2016 | 1LK: Derby regionu w niedzielęRozgrywki
Przed nami mecz pomiędzy koszykarkami ŁKS SMS Łódź, a UKS Basketem Aleksandrów

31.12.2015 | TBL: Derby dla AnwiluRozgrywki
Po meczu walki, meczu przedziwnej pierwszej połowy i fatalnej skuteczności, podopieczni trenera Jarosława Krysiewicza przegrali, derby Polski centralnej, z Anwilem Włocławek 54:58

31.12.2015 | U12M: zmiana organizatora turniejuRozgrywki
Styczniowy turniej chłopców U12 odbędzie się w innym mieście.

28.12.2015 | TBL: Bilety na mecz Polfarmex KutnoRozgrywki
Zapraszamy na ostatni w tym roku mecz Ekstraklasy w Kutnie.

25.12.2015 | TBL: Zwycięstwo pod choinkę Rozgrywki
Koszykarze Polfarmexu Kutno nie mogli postarać się o lepszy prezent pod choinkę dla swoich kibiców! Przed własną publicznością nie bez kłopotów pokonali Start Lublin 67:58. To ósme ligowe zwycięstwo kutnowian.

20.12.2015 | PZKosz: Występy naszych zespołów (19-20.12)Rozgrywki
Rozegrano ostatnie mecze na szczeblu centralnym, w tym roku.

18.12.2015 | 1LK: Derby Łodzi już w sobotę 19 grudniaRozgrywki
Przed nami mecz w 1 lidze kobiet pomiędzy koszykarkami AZS Uniwerystet Łódzki, a ŁKS SMS Łódź.

18.12.2015 | TBL: Bilety na mecz Polfarmex KutnoRozgrywki
Zapraszamy na kolejny mecz jedynej drużyny w ekstraklasie z naszego województwa.

13.12.2015 | PZKosz: Występy naszych zespołów (12-13.12)Rozgrywki
Kolejne, cenne zwycięstwa odniosły zespoły ekstraklasy!

13.12.2015 | TBLK: Widzewianki z piątą wygraną!Rozgrywki
Znakomicie rozpoczęły rundę rewanżową Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki łódzkiego Widzewa. Po raz drugi pokonały w tym sezonie MKK Siedlce – tym razem na wyjeździe 80:78!

11.12.2015 | Regulamin Wykroczeń Administracyjnych poprawionyRozgrywki
Zarząd ŁZKosz przyjął poprawkę Regulaminu Wykroczeń Administracyjnych

08.12.2015 | Mikołaj na meczu koszykarek w KutnieRozgrywki
W minioną niedzielę Święty Mikołaj odwiedził na meczu młodziczki KKS PRO-BASKET Kutno :)

06.12.2015 | PZKosz: Występy naszych zespołów (05-06.12)Rozgrywki
Mikołajkowy weekend nie przyniósł tak dobrych rezultatów jak poprzedni.

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [ 25 ] 26 27 28 29 30